نتایج در این بخش نمایش داده می شود

راه اندازی گروه راویان دفاع مقدس شهرستان لنجان

گروه راویان دفاع مقدس

گروه راویان دفاع مقدس شهرستان لنجان، متشکل از جمعی از رزمندگان دفاع مقدس و راویان جوان در موسسه راویان لنجان راه اندازی شد.

تاکیدات مقام معظم رهبری در لزوم و اهمیت نشر ارزش های دفاع مقدس اعضای موسسه راویان فتح لنجان را برآن داشت تا به صورت تشکیلاتی این مهم را پیگیری و با احیا فرهنگ روایتگری در سطح شهرستان ، جمع 60 نفری از رزمندگان دفاع مقدس ،که در عملیات های مختلف حضور داشته و همچنین در دوره های آموزشی مختلف استانی و کشوری شرکت نمودند را دور هم جمع کرده و با برگزاری جلسات روایتگری به مناسبت های مختلف و در مکان های مختلف نموده است.

روایتگری در مدارس و دانشگاه ها ، ادارات و کار خانجات، مساجد و هیات ها، یادواره ها و آبروی محله ها ، راهیان نور   کردستان-غرب – جنوب و همچنین راه اندازی خانه روایت در دفتر موسسه راویان فتح از جمله فعالیت های سال های گذشته این موسسه است

روایتگری در مدارس و دانشگاه ها:

این موسسه به مناسبت های مختلف از جمله هفته دفاع مقدس ،هفته بسیج ،دهه فجر ،و همچنین در طول سال تحصیلی به مناسبت های مختلف  در مدارس اقدام به برگزاری جلسات روایتگری کرده است . در طول این مدت نزدیک به 300 جلسه روایتگری  در سطح مدارس شهرستان لنجان برگزار شده است.

روایتگری ادارات و کار خانجات:

بیان خاطرات و حماسه های دوران دفاع مقدس برای اهالی کار  و صنعت از جمله فعالیت های فرهنگی سال های گذشته  این موسسه است که تداوم این برنامه باعث شده تاکنون 55 جلسه روایتگری در ادارات  و کارخانجات شهرستان  برگزار شده است.

روایتگری ادارات و کار خانجات

روایتگری یادواره ها و آبروی محله ها:

برگزاری جلسلات روایتگری در یادواره ها در  مساجد و هیات ها  و مراسم آبروی محله از جمله برنامه های است که در طول این مدت که از شروع به کار موسسه می گذرد ،70 جلسه روایتگری بگزار شده است.

روایتگری یادواره ها و آبروی محله ها

روایتگری در راهیان نور  ( کردستان-غرب جنوب):

اعزام راوی جهت روایتگری در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور نیز از جمله برنامه های گروه روایتگری راویان دفاع مقدس شهرستان لنجان است که در این مدت حدود 60 اعزام صورت گرفته که 550 جلسه روایتگری برگزار شده است.

روایتگری در راهیان نور

 

نمودار روایتگری راویان دفاع مقدس در شهرستان لنجان

(مدارس ،دانشگاه ها ،ادارات ، راهیان نور و…)

نمودار گزارش روایتگری

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.